www 
Naszą misją jest zapewnienie stałego wsparcia informatycznego dla małych i średnich firm w wirtualnym świecie Internetu. Tym samym chcemy spełniać się w tym, co kochamy najbardziej, czyli projektowaniu, programowaniu i fotografii. Dzięki szerokiemu spektrum usług dostępnych w ofercie, stanowimy wsparcie zwłaszcza dla firm debiutujących w tym środowisku. Jesteśmy pomocni na każdym etapie rozwoju wizerunku internetowego firmy. Możecie Państwo na nas liczyć nie tylko przy projektowaniu lub instalacji systemu, ponieważ bierzemy na siebie ciężar administracji, jak też wszelkich aktualizacji i zmian na życzenie klienta.

Oferując outsourcing kładziemy nacisk na zadowolenie klienta oraz obniżenie kosztów związanych z obsługą systemów informatycznych.
Staramy się dynamicznie obserwować potrzeby naszych klientów i podpowiadać co można poprawić lub gdzie można zaoszczędzić.

Cieszymy się mogąc aktywnie współpracować z naszymi kontrahentami tworząc długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i zadowoleniu klienta.

 


 

www 
Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi są na wysokim standardzie. Podstawą do takiego twierdzenia jest dobrze przygotowana i wykształcona kadra. Możemy poszczyć się dyplomami z takich uczelni jak Wydział Elektroniczny oraz Informatyczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego (dawna Politechnika Szczecińska) czy Wydział Matematyczno Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Pasja tworzenia i upodobanie do informatyki towarzyszą nam od wczesnego dzieciństwa, a możliwość rozwoju w trakcie prac nad kolejnymi projektami sprawia nam wiele radości i satysfakcji.

W oparciu o zdobyte doświadczenie i wiedzę chcemy rozwinąć skrzydła, aby sprostać nowym wyzwaniom i nigdy nie stracić pasji działania.

 


 

www 
Stawiamy sobie za cele:
  • spełnianie oczekiwań naszych klientów,
  • podejmowanie trudnych wyzwań,
  • rozwój kapitału ludzkiego i zasobów materialnych: fajniejszy aparat dla fotografa, szybszy komputer dla grafika, bezawaryjny serwer dla programisty, wygodniejszy fotel dla prezesa i wypasiony ekspres do kawy dla naszych klientów :)