www 

Cennik zdjęć produktowych (typu packshot)

 

Ilość przedmiotów do sfotografowania Cena netto za 1 zdjęcie
1-29 30 zł
30-59 20 zł
60-99 15 zł
>100 10 zł

 

Podane w tabeli ceny są orientacyjne. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie uwzględniając między innymi takie parametry jak: wielkość, materiał, faktura oraz ilość zdjęć produktu. Przed podjęciem zlecenia wykonujemy kilka bezpłatnych fotografii próbnych, co pozwoli zobaczyć jak prezentują się Państwa produkty na naszych zdjęciach.

 

Cena zawiera:

  • wybór tła fotograficznego (pleksa czarna lub biała),
  • naturalny cień produktu lub produkt bez cienia,
  • optymalizację zdjęć do przeglądarek internetowych w rozdzielczości 72 DPI, aby skrócić czas ich ładowania w galerii, 
  • na życzenie dodanie znaku wodnego, logotypu, itp.

 

Dodatkowo oferujemy:

  • szparowanie (wycięcie produktu z tła),
  • wykonanie aranżacji, czyli zdjęcia kilku produktów lub produktu z rekwizytami i dodatkami dekoracyjnymi,
  • zdjęcia produktu z modelami,
  • montaże fotograficzne z wykonanych przez nas zdjęć jak i zakupionych na portalu stockowym.

 

Nasza firma specjalizuje się w zdjęciach produktowych dla sklepów internetowych. Zdjęcia te wyróżnia bardzo wysoka jakość, dbałość o każdy detal, ciekawa kompozycja oraz głębia ostrości podkreślająca walory produktu. Nasze zaplecze techniczne pozwala na wykonanie fotografii bardzo trudnych do sfotografowania produktów, takich jak: biżuteria, szkło i kryształy. Kompetencja naszych pracowników ma silne podstawy w ich długoletniej pracy zawodowej i szerokiej wiedzy teoretycznej. Zdjęcia, które wykonujemy z pewnością zwiększą sprzedaż Państwa produktów. Jesteśmy przekonani, że środki zainwestowane w nasze fotografie zwrócą się w krótkim czasie.

Pracujemy zdalnie, współpracujemy z firmami z różnych obszarów Polski. Na terenie miasta Szczecin odbiór produktów gratis, poza Szczecinem przesyłka kurierska na koszt zleceniodawcy. Dostarczamy zdjęcia w ekspresowym tempie, wystarczy jedno kliknięcie w e-mail, aby zdjęcia zostały zapisane na Państwa komputerze. Fotografie wykonywane są w rozdzielczości 300 DPI, także można je używać do druku plakatów, ulotek, katalogów, itp.

 

Przy nawiązaniu stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty!
portfolio 
 
 
Przykładowe zdjęcia produktowe typu packshot i reklamowe
 
 
 
 
 
zdjęcie portfolio
 
 

 

 

Treść niniejszego dokumentu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być traktowana jako zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.