www 
Cennik:
 
 Szablon AllegroWizytówka wwwStrona wwwPortal www
Cena netto: 500  750  1500  2500 
Ilość projektów graficznych: 2 2 3 3
Cena netto dodatkowego projektu graficznego: 75 zł 75 zł 75 zł 75 zł
Silnik: Allegro Wordpress lub BlueEngine Wordpress lub BlueEngine Wordpress lub BlueEngine
Technologie: HTML 5 HTML 5, CSS 3 HTML 5, CSS 3, JavaScript + JQuery, PHP, MySql HTML 5, CSS 3, JavaScript + JQuery, PHP, MySql, inne w zależności od potrzeb
Galeria: Uproszczona Brak Tak Tak
Ilość podstron: Nie dotyczy 2 20 Nieograniczona
Panel zarządzania (CMS): Allegro Brak Tak Tak
Moduły na zamówienie: Brak Brak Brak

Tak, indywidualna wycena.
Więcej informacji znajduje się tutaj.

 
      

 

Szablon Allegro

Oferta jest przeznaczona dla użytkowników Allegro, którzy chcą zwiększyć swoją sprzedaż. Poprzez odpowiednią kompozycję grafiki i treści znacznie zwiększamy zaufanie osoby oglądającej aukcję. W efekcie wielu klientów zdecyduje się na Państwa ofertę nawet przy atrakcyjniejszej cenowo ofercie konkurencji. Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty w zakresie wykonania zdjęć produktów, które podkreślą najlepsze cechy sprzedawanego na aukcji produktu. Informacje na temat zdjęć znajdują się tutaj.

 

Wizytówka www

Oferta jest przeznaczona do reklamy określonego produktu, wydarzenia, usługi lub informacji na temat firmy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla prezentacji zwięzłych komunikatów, aktualnych przez dłuższy okres czasu. Pozwala w jasny sposób przekazać klientom najistotniejsze informacje. Prosta struktura umożliwia odnalezienie ważnych informacji na stronie nawet użytkownikom, którzy na co dzień nie korzystają z Internetu. Atrakcjny i przejrzysty projekt wykonany przez grafika zgodnie z Państwa życzeniem z pewnością pozwoli wyróżnić się spośród konkurencji, a w konsekwencji pozwoli na zdobycie nowych klientów. 

 

Strona www

Pozwala na przekazanie dużo większej ilości informacji niż Wizytówka www. Jest to skuteczne narzędzie dla prezentacji wielu produktów i usług. Badania dowodzą, że taka forma promocji jest najbardziej efektywna w dzisiejszym świecie. Zyski z klientów pozyskanych przez Internet wielokrotnie przewyższają koszty takiej formy reklamy. W dzisiejszych czasach kiedy Internet jest podstawowym źródłem Informacji, profesjonalnie wykonana witryna odgrywa podstawową rolę w budowie pozytywnego wizerunku firmy. Warto dodać, że do Strony www dołączamy panel administracyjny, który pozwoli Państwu na bieżąco aktualizować treść poszczególnych stron, a także administrować ustawieniami witryny

 

Portal www

Przewaga portalu nad pozostałymi rozwiązaniami polega na zapewnieniu interakcji między użytkownikiem (najczęściej Państwa klientem), a systemem. Portale mogą mieć bardzo różną formę i zadania w zależności od Państwa potrzeb. Wszystkie systemy łączą te same zalety: automatyzacja procesów, obniżenie kosztów, przeniesienie pracy (gromadzenia i wprowadzania informacji na użytkownika - klienta), działanie 24 godziny na dobę, mobilność. Stosowanie systemów portalowych daje Państwu nowe, ogromne możliwości w każdej branży.

Przykładowe systemy jakie wykonujemy:

  • CRM - system zarządzania relacjami z klientem. Najczęściej służy do generowania i nadzorowania umów i abonamentów.
  • Sklep internetowy - pozwala na sprzedaż produktów i integrację z programem magazynowym w realnym sklepie.  
  • Intranet - portal do wymiany informacji wewnątrz firmy. Najczęściej spotykany w korporacjach i firmach z oddziałami w wielu oddalonych lokalizacjach. 
  • Aplikacje dedykowane - wykonujemy na Państwa życzenie. Mają bardzo różne funkcjonalności, a ich możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia.

 

 

Treść niniejszego dokumentu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być traktowana jako zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.